Officiële tickets & voetbalreizen door heel Europa
4,9/5 klantoordeel • Officiëel partner van de KKD
085 00 27 580 info@sparenti.nl
blank

Schalke 04
SV Wehen

Eerstvolgende ontmoeting:

do 30 oktober 2025 13:30 uur
2. Bundesliga
blank

Losse wedstrijdtickets

Ben jij op zoek naar losse wedstrijdtickets voor deze wedstrijd?

Voor deze wedstrijd hebben we nog verschillende opties beschikbaar. Wil jij met je familie, collega’s of vrienden deze wedstrijd bezoeken. Bekijk nu snel de verschillende opties.

  • Officiële wedstrijdtickets
  • Gegarandeerde zitplaatsen naast elkaar
  • Tussen de thuissupporters
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf€,-p.p.
Aanvragen

Hotel & Tickets

Ben jij opzoek naar een sportreis? Boek dan nu jouw hotel & tickets voor deze geweldig wedstrijd!

Voor deze wedstrijd hebben we verschillende opties beschikbaar. Wil jij met je familie, collega’s of vrienden deze wedstrijd  bezoeken. Bekijk nu snel de verschillende opties.

  • Officiële wedstrijdtickets
  • Inclusief verblijf in een 3 of 4* hotel
  • Inclusief ontbijt
  • Gegarandeerde zitplaatsen naast elkaar
  • Tussen de thuissupporters
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf€,-p.p.
Aanvragen

Schalke 04 - SV Wehen tickets

Schalke 04 treft SV Wehen Wiesbaden in de Veltins-Arena. Voor de bezoekers is een uitwedstrijd in Gelsenkirchen, met een uitverkocht stadion van ruim zestigduizend plaatsen, een bijzondere ervaring. Wie Schalke 04 – SV Wehen tickets zoekt, treft een sfeervolle avond.

Head to Head Schalke 04 – SV Wehen

Wehen speelt op verplaatsing compact en zoekt het in de omschakeling. Schalke zal het spel moeten maken voor een publiek dat weinig geduld heeft. De Nordkurve jaagt de ploeg vanaf de eerste minuut vooruit, wat het tempo hoog houdt maar ook druk legt op de thuisploeg.

Waarom Schalke 04 – SV Wehen bezoeken

Schalke heeft een van de grootste en trouwste aanhangen van Europa, wat elke thuiswedstrijd in de Veltins-Arena bijzonder maakt. Gelsenkirchen ligt op ongeveer twee uur rijden vanuit Nederland. Zowel losse tickets als complete voetbalreizen zijn beschikbaar.

Schalke 04 – SV Wehen speel je in een indrukwekkende Veltins-Arena. Boek tijdig.

Andere thuiswedstrijden van Schalke 04

Op zoek naar tickets of een voetbalreis voor een andere wedstrijd van Schalke 04? Bekijk hieronder de andere thuiswedstrijden van Schalke 04.

Veelgestelde vragen

Lees de meestgestelde vragen over deze wedstrijd van Schalke 04. Regel eenvoudig jouw Schalke 04 tickets en voel de sfeer in de VELTINS-Arena.

Contact
Zijn de tickets 100% officieel en veilig?

Ja, Sparenti werkt uitsluitend met officiële wedstrijdtickets rechtstreeks van de club. Je zit dus altijd goed en komt zonder zorgen samen met je reisgezelschap het stadion binnen.

Kan ik ook kiezen voor Schalke 04 voetbalreizen?

Zeker! Maak van jouw wedstrijdbezoek een complete Schalke 04 voetbalreis en combineer de wedstrijd met een verblijf in Gelsenkirchen of de regio. Verblijf in een comfortabel hotel en beleef de unieke sfeer rondom de VELTINS-Arena van dichtbij.

Een voetbaltrip naar Schalke draait minder om de stad en juist meer om pure passie, traditie en één van de sterkste stadionervaringen van Duitsland.

Waar in de Veltins-Arena kunnen we naast elkaar zitten?

De meeste arrangementen bieden uitstekende zitplaatsen met goed zicht op het veld. Je zit standaard naast je reisgezelschap en ziet bij je boeking duidelijk in welke categorie je zit. Heb je specifieke wensen qua plek? Neem dan contact met ons op, dan kijken we wat mogelijk is.

Wanneer ontvang ik mijn FC Schalke 04 tickets?

Je ontvangt de officiële Schalke 04-tickets 1 tot 3 dagen voor de wedstrijd. Ze worden digitaal verstuurd via e-mail, zodat je ze eenvoudig kunt downloaden en uitprinten of op je telefoon kunt tonen bij de ingang.

Zijn er naast mijn Schalke 04 tickets nog leuke extra’s die ik kan toevoegen?

Ja, bij Sparenti kun je jouw Schalke 04 tickets uitbreiden met verschillende extra’s rondom jouw voetbalreis naar Gelsenkirchen. Denk bijvoorbeeld aan:

  • Hospitality-arrangementen met extra comfort rondom de wedstrijd
  • Een tour door de VELTINS-Arena inclusief museumbezoek
  • Een compleet verzorgd verblijf in Gelsenkirchen als Schalke 04 voetbalreis inclusief hotel

Schalke 04 staat bekend om één van de meest rauwe en fanatieke supportersculturen van Duitsland. De VELTINS-Arena is modern en indrukwekkend, maar vooral de pure sfeer en clubidentiteit maken een bezoek aan Die Königsblauen voor veel voetbalfans extra bijzonder.

Tijdens de stadiontour ontdek je meer van het stadion en de rijke historie van Schalke 04 in het museum.

Wil je jouw voetbalweekend verder uitbreiden? Dan kun je zelf een bezoek brengen aan fanplekken zoals Bistro Auf Schalke. Gelsenkirchen is minder toeristisch, maar juist daardoor draait een voetbaltrip naar Schalke vooral om pure stadionbeleving, rauwe sfeer en de echte Duitse voetbalcultuur.

Let op: stadiontours en museumbezoeken zijn op wedstrijddagen soms beperkt beschikbaar.

Kan ik ook naar andere wedstrijden van Schalke 04?

Zeker kan dat! Bekijk ons volledige aanbod aan Schalke 04 tickets en zie Die Königsblauen schitteren in de VELTINS-Arena. Van sfeervolle Duitse affiches tot grote avonden onder de lichten: bij Sparenti beleef je Schalke op z’n puurst.